Zázračný hráč Palmeiras Estevao Willian se při oslavě gólu, který vstřelil po definitivním zpečetění přestupu do Chelsea, trefil do Colea Palmera - hv

fractionbbs

Administrator
Staff member
CO SE STALO?


Sedmnáctiletý útočník v neděli večer v brazilské Serii A vstřelil vítězný gól proti Juventudu, když se trefil silnou ranou na zadní tyč. Poté, co se radoval, se rozhodl udělat Palmerův charakteristický manévr a kývl tak na to, že konečně dokončil svůj přestup do Chelsea.


Estevao, přezdívaný "Messinho", v sobotu s Palmeiras uzavřel napjatě očekávanou dohodu o přestupu s Dětský Fotbalové dresy Chelsea a na Stamford Bridge se přestěhuje v roce 2025, jakmile dovrší 18 let. Blues zaplatí předem 34 milionů eur (29 milionů liber/ 36 milionů dolarů) v rámci dohody, která by nakonec mohla mít hodnotu 56 milionů liber (71 milionů dolarů) s příplatky, přičemž Estevao je označován za další velkou věc, která se z Brazílie objeví.


Estevao sdílel obrázek oslavy na svém Instagram příběhu a označil Palmera, který ho zase sdílel se zprávou Levné Fotbalové dresy Chelsea "Brzy" spolu s "mrkajícím" emoji a modrým srdcem. Brazilec fotografii zveřejnil také na své síti, kde Palmer reagoval "chladným" emoji.


Ani Palmer není jediným Estevaovým fanouškem. Na otázku, kdo ho z nové generace brazilských hvězd na nedávné akci nejvíce vzrušuje, odpověděl současný talisman Neymar: "Myslím, že Estevao je velký talent, který se v brazilském fotbale rozmáhá. Myslím, Fotbalové dresy Anglie že bude geniální." Vzhledem k tomu, že Chelsea do tohoto mladíka investovala, bude doufat, že tomu tak bude, až se bude připravovat na jeho příchod v roce 2025.
 
Back
Top